کارتون هاچ زنبورعسل

کارتون کامل هاچ زنبوعسل دوبله فارسی کیفیت عالی

خرید پستی کارتون قدیمی  هاچ زنبورعسل با کیفیت عالی در ۱۳ DVD

کارتون هاچ زنبور عسل

بر خلاف آنچه بسیاری فکر می کنند که این کارتون نامش هاج زنبور عسل است که اینطور نیست نام اصلی این کارتون هاچ زنبور عسل است خرید اینترنتی کارتون قدیمی و زیبای هاچ زنبور عسل به صورت کامل و دوبله فارسی در ۱۳ عدد دی وی دی با کیفیت عالی کارتون قدیمی هاچ زنبور عسل (به ژاپنی : みなしごハッチ) ساخته شده در سال ۱۹۷۰، از محصولات استودیو Tatsunoko Production.
شخصیت اصلی این سریال کارتونی قدیمی زیبا هاچ با صدای خانم ناهید امیریان شمس آبادی در ایران دوبله گردید.خرید پستی کارتون هاج زنبور عسل با کیفیت بسیار خوب و کامل کارتون هاچ زنبور عسل ماجرای زنبوری است که به دنبال مادر خود می گردد و برای رسیدن به این هدف با دوستان خود جنگل را زیر پا می کنند.کارتون هاچ زنبور عسل خاطرات زیبای کودکی را یاد آور شما خواهد.

کارتون هاچ زنبور عسل

مشخصات سریال کارتونی هاچ زنبور عسل:

تعداد دیسک: ۱۳ عدد دی وی دی

نسخه خانگی

کیفیت : عالی

تعداد قسمت: ۷۷ قسمت کامل

زبان کارتون : دوبله فارسی

قابل پخش دردستگاه های دی وی پلیر خانگی و کامپیوتر

اگر از آن دسته بینندگان هستین که این کارتون قدیمی و زیبای هاج زنبور عسل را به طور کامل مشاهده نکردین و هنوز نمیدونین بالاخره هاج به مادرش میرسه یا نه حتما  نسخه کامل این کارتون قدیمی زیبا را تهیه و مشاهده نمایید.دراین فروشگاه اینترنتی کارتون هاج زنبورعسل به صورت کامل و کیفیت عالی و قیمت ارزان در ۱۳ عدد DVD عرضه می شود.

برای خرید پستی کارتون هاج زنبورعسل رویلینک زیر کلیک کنید.


فروشگاه اینترنتی بازار روز منبع : فروشگاه اینترنتی بازار روز |کارتون کامل هاچ زنبورعسل دوبله فارسی کیفیت عالی
برچسب ها : کارتون ,زنبور ,کامل ,کیفیت ,عالی ,دوبله ,کیفیت عالی ,کارتون قدیمی ,دوبله فارسی ,خرید پستی ,پستی کارتون ,دوبله فارسی کیفیت